Onze leden nemen deel aan zowel de bondswedstrijden (A) als de afdelingswedstrijden (B).
Hieronder vind je een overzicht van alle wedstrijden voor de komende periode. De resultaten van de afgelopen wedstrijden van dit seizoen vind je op de pagina Wedstrijduitslagen.
September 2023
02 1e Asp-wedstrijd VZOD 13:00 uur
05–10 1e regio wedstrijd ST. Hubertus
11 Veteranen Wedstrijd ST. Hubertus 13 uur
12–17 1e – 2e indoor L. Union
22–0102 1e bonds HBS Lindenheuvel
24 regiovoorronde NHB Beker VZOD Geleen—HBS Eysden
30 2e Asp-wedstrijd Oranje 13:00 uur
Oktober 2023
09 1e Veteranen Wedstrijd Recurve+Compound ST Hubert 13:00 uur
10–15 3e-4e indoor Willem Tell 1885
24– 29 2e regio wedstrijd ST Hubert
28 3e Asp-wedstrijd ST. Hubertus 13:00 uur
November 2023
31/10–05 5e-6e indoor Alpenjagers
07– 12 2e Bondswedstrijd Amicitia
13 2e Veteranen wedstrijd recurve+Compound Amicitia 13:00 uur
18 Diplomaschieten De Rozenjagers 13 uur
19– Eerste Ronde nhb Beker Willem Tell 1885
21– 26 3e Regio wedstrijd Hbs Eysden
28–03/12 7e en inhaal indoor De Rozenjagers
December 2023
02 4 Asp – wedstrijd Willem Tell 1885 13:00 uur
10 Veteranenkamp VZOD Geleen 11 uur
11– 3e Veteranen wedstrijd Recurve+Compound ST. Hubertus 13:00 uur
12–17 3e Bondswedstrijd Willem Tell 1885
Januari 2024
07 2e Ronde NHB Beker
08 4e Veteranen wedstrijd Recurve+Compound De Rozenjagers 13:00 uur
09–14 4e Bondswedstrijd L´ Union
13 5e Asp-wedstrijd HBS Ster Echt
16–21 4e Regio wedstrijd De Alpenjagers
20–21 NK Indoor Cadetten/Junioren Individueel Recurve/Compound
27–28 RK Indoor Individueel alle Disciplines
30/01–04/02 5e Bondswedstrijd Robin Hood
februari 2024
03–04 RK Indoor Teams
17– 6e Asp-wedstrijd De Rozenjagers 13:00 uur
19– 5e Veteranen wedstrijd Recurve+Compound De Alpenjagers 13:00 uu
23–03/3 6e Bondswedstrijd VZOD Geleen
Maart 2024
05–10 7e Bondswedstrijd Willem Tell Kerk
09 7e Asp-wedstrijd Willem Tell 1885 13:00 uur
11 6e Veteranen wedstrijd Recurve+Compound Oranje 13:00 uur
12–17 5e Regiowedstrijd Oranje
23 BK Indoor Cadetten/Junioren
24 BK Individueel alle Disciplines
30–31– BK Teams Alle
April 2024
01 Koning Schieten
06 RK 25 m 1 pijl
08 7e Veteranenwedstrijd Recurve+Compound Willem Tell 1885 13:00 uur
14 Finale NHB Beker
16–21 6e Regio Wedstrijd Willem Tell SC
20–21 RK 25 m 1 pijl individueel alle Disc.
Mei 2024
04–05 RK 25 m 1pijl Teams alle Disciplines
07–12 7e Regio Wedstrijd De Rozenjagers
11 Ouder en Kind Toernooi Oranje 13:00 uur
13 Veteranen wedstrijd Recurve+Compound LLúnion 13:00 uur Oude doelen
25 NK Asp 25m 1 pijl
26 NK Cadetten en Junioren
27 Veteranen wedstrijd Recurve+Compound Willem Tell SC 13:00 uur Short Metrick
Juni 2024
01 BK senioren individueel 25m 1 pijl klasse 2 t/m 6 alle disciplines
02 NK senioren individueel 25m 1pijl klasse 1 alle disciplines
08 BK Teams 25m 1pijl klasse B t/m D alle Disciplines
09 NK Teams 25 m 1pijl ere klasse en A klasse alle Disciplines
23 NK 25m 1 pijl Heren,Dames,Masters,Veteranen
August 2024
24 Nationale Veteranendag
25 Interland 25 m 1 pijl Nederland–Belgie