Wedstrijden

Onze leden nemen deel aan zowel de bondswedstrijden (A) als de afdelingswedstrijden (B).

Hieronder vind je een overzicht van alle wedstrijden voor de komende periode. De resultaten van de afgelopen wedstrijden van dit seizoen vind je op de pagina Wedstrijduitslagen.

September   2021

07–12                   1e regio     L´Union

11                           1e asp       VZOD

14–19                    1e – 2e indoor     de Alpenjagers

26                           regiovoorronde nhb beker    Eysden-Willem Tell S

28–03 Okt             1e bonds           Willem Tell Kerkrade

Oktober    2021

—03                      1e Bonds           Willem Tell  Kerkrade

03–                        2e Asp              Willem Tell SC    13:00 uur

05–10                   3e-4e indoor       De Rozenjagers

11–                       1e veteranen Recurve         VZOD 13:00 uur

18–                       2e veteranen Compound          Amecitia

19–24                   2e bonds             Eysden

November  2021

06–                         diplomaschieten             St.Hubertus    13:00 uur

02–07                     5e-6e  indoor                  LÚnion/Oranje

08–                           2e veteranen Recurve        Willem Tell 1885   13:00 uur

12–21                     2e regio          Lindenheuvel

21–                         Eerste Ronde nhb Beker         Willem Tell 1885

22–                         7e en inhaal Indoor               Willem Tell  1885

December  2021

07–12                  3e Bonds                   St. Hubertus

11–                      3e asp                       Willem Tell 1885   13:00 uur

13–                      3e Veteranen Recurve       Oranje    13:00 uur

14–19                  3e regio               De Alpenjagers

20–                      4e Veteranen Compound         LÚnion    14:00 uur

Januari 2022

08–              4e Asp.                       De Rozenjagers  13:00uur

09–              2e Ronde nhb Beker

10–              4e Veteranen Recurve       De Alpenjagers    13:00 uur

11–16          4e Bonds                 St. Hubertus

17–               5e Veteranen Compound            De Alpenjagers   14:00 uur

25–30           5e Bonds          Oranje

februari 2022

05–06                RK Indoor Individuel

12–                    5e Asp          Willem Tell 1885  13:00 uur

13–                    Rayonkamp  Indoor Teams

14–                    5e Veteranen   Recurve             LÚnion  13:00 uur

15–20                6e Bonds                De Rozenjagers

21–                    6e Veteranen Compound                          Willem Tell 1885

Maart 2022

08–13            7e Bonds                Willem Tell SC

12–                Cadetten-Asp Cup         Willem Tell Sc   13:00 uur

14–                6e Veteranen Recurve              De Rozenjagers 13:00 uur

20–                BK Individueel alle Disciplines

21–               7e Veteranen Compound          LÚnion    14:00 uur

26–27           BK Teams  alle Disciplines

April 2022

01–10                 4e regio               V.Z.O.D.

02–                     6e Asp                Willem Tell SC    13:00 uur

10–                     Finale nhb Beker

11–                     7e Veteranen  Recurve                        St. Hubertus   13:00 uur

18–                     Koningsschieten                         V.Z.O.D.

23–24                 RK 25 m 1 pijl individueel alle Disciplines

25–                     8e Veteranen Compound  14:00 uur

Mei 2022

04–                  Peter-Gus Toernooi              Oranje

09–                  8e Veteranen Recurve             St. Hubertus

14–15              Rk  25 m 1 pijl Teams alle Disciplines

14–                  Funwedstrijd                      VZOD   !3:00 uur

21–                  NK Asp  25m 1 pijl

22–                  NK Cadetten en Junioren

17–22              5e Regio             Willem Tell 1885

28–                  Ouder/Kind Toernooi      Oranje  13:00 uur

28–                  BK senioren individueel

29–                  NK senioren individueel

Juni  2022

11–                BK Teams 25m 1pijl   klasse B  t/m D alle Disciplines

12–                NK Teams 25 m 1pijl ere klasse en A klasse alle Disciplines

Juli    2021